לוחות זיכרון לבית הכנסת- להנציח את יקירכם ברוח הקדושה

בכל בית כנסת קיים קיר המוקדש להצבת לוח זיכרון שמטרתו היא הנצחת יקיריהם של המתפללים.
זוהי מסורת יהודית רבת שנים הנותנת מקום של כבוד והוקרה הן לנפטר והן לאהובים של הנפטר המתפללים בבית הכנסת. לראות את שמו של אדם אהוב שהלך, תופס מקום מכובד בתוך היכל קדושה, מביא נחת מסוימת לאנשים רבים וכן מהווה דרך להנציח את היקר להם.

בין אם מדובר באנשים דתיים או חילוניים, מבוגרים או צעירים, כולנו חולקים את עצב גדול לאבד אדם שיקר לנו. והנה המסורת שלנו שכעם נותנת לנו פתח והזדמנות להיות אקטיביים בצורה שתנציח לא רק את הנפטר, אלא גם תחזק אותנו החיים. בין אם זה אותנו באופן אישי, שאנחנו רואים את שם יקירנו בבית הכנסת ובין אם זה דרך תרומה לבית הכנסת שתורמת לקהילת המתפללים.
אם אתם מעוניינים בשלט הנצחה לנפטר בבית הכנסת ורוצים לדעת מה זה אומר, המשיכו לקרוא, ריכזו עבורכם את מה שאת צריך לדעת לפני שאתם יוצאים לדרך.

מהן האפשרויות כשמדובר בלוחות זיכרון לבית הכנסת?

לוחות זיכרון לבית הכנסת באים בעיצובים שונים ומגוונים, כאשר כל שלט יחיד כולל לרוב את שם הנפטר ותאריך פטירתו העברי והלועזי. שלל השלטים יחד יוצרים לוח זיכרון עוצמתי. את הלוח חשוב לעצב בעיצוב דינמי על מנת שיהיה אפשר להוסיף שמות נוספים לאורך השנים מבלי לפגוע בעיצוב.
אנחנו מתמקצעים הן בייצר לוחות הזיכרון והן בעיצובם. בתור לקוחותינו תקבלו ליווי צמוד מתכנון ועיצוב הלוחות ועד התקנתם בבית הכנסת. אנחנו מתמקדים לרוב בייצור שלטי מתכת ושלטים לבית כנסת מזכוכית.
בהמשך המאמר תוכלו לראות דוגמאות של עבודתנו היכולות להביא לכם השראה לאיך אתם רוצים את לוח הזיכרון שלכם, אך כמובן שהאופציות ועיצובים הם אינסופיים.
מה בדבר לוחות זיכרון לבית הכנסת מחיר? המחיר תלוי במגוון פרמטרים כמו סוג החומר שתבחרו, הטכניקה, העיצוב והגרפיקה. אנו מבטיחים לייעץ לכם על פי הצרכים האישיים שלכם
בשילוב עם הניסיון הרב שלו ולהוציא מתוך זה את המיטב.

ומה בדבר שלטים לעילוי נשמת?

נתחיל בכך ששלט לעילוי נשמת זוהי עוד צורה להגיד שלט הנצחה לבית כנסת. ההבדל הוא ששלטים לעילוי נשמת אינם בהכרח חלק מקיר זיכרון.
קיימות דרכים רבות להנצחת הנפטר בבית הכנסת. דוגמאות נפוצות של לוחות הנצחה הם שלט כניסה לבית הכנסת הכולל את שם הנפטר, שלט הנצחה בגן בית הכנסת, שלט הנצחה על ספר התורה ועוד.
לרוב שלטי זיכרון מסוג זה מציינים את הנפטר ואת שם התורם יחד וכוללים נוסח בסגנון "נתרם לעילוי נשמת….:
שלט לעילוי נשמת כשמו כן הוא, מטרתו היא עלות את הנשמה של הנפטר למקום גבוהה ונאצל יותר. אם זאת, כמובן שעבור כל אדם משמעות ההנצחה היא שונה ואנחנו כאן לעזור לכם להעביר את המסר שתרצו בעזרת השלט. שלטים מסוג יכולים להיות מוצגים בפורמטים שונים, על פי רצונו של התורם ושל בית הכנסת. ניתן לכלול טקסט בלבד או לשלב איור של תמונת הנפטר.

האם ניתן להזמין שלט כאדם פרטי או רק דרך בית הכנסת?

אנחנו מתמקצעים בעובדה עם גופים גדולים ואנשים פרטיים כאחד.
אנחנו מיומנים בייצור בכמויות גדולות בזמן קצר עבור גופים גדולים כמו בתי כנסת וישיבות.
עבור אנשים פרטיים שניגשים בפעם הראשונה לשירות שלטים לבית כנסת, אנחנו יודעים להסביר את האופציות והתהליך בפשטות ובבהירות.

איך מתחילים את התהליך?

התקשרו אלינו או מלאו את פרטיכם בטופס צור הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
מתחייבים לשירות מקצועי, אמין והגון לאורך כל התהליך.

חריטה על אבן

חריטה על אבן שלטים חרוטים על אבן הינם פתרון איכותי ויפה למוסדות ולצרכי אומנות. חריטה על אבן מתבצעת במספר אפשרויות. הנפוצה מביניהן היא התזת חול

קרא עוד »

שלטי מתכת

שלטי מתכת אנו בפריימן שילוט אומנותי מומחים בייצור שלטי מתכת. שלטים נמצאים בכל מקום אליו אנו מגיעים.הם נמצאים כדי להציג לנו מידע, להביע רגשות או

קרא עוד »

שלט הנצחה

אנו מעצבים ומייצרים שלטי הנצחה ושלטי זיכרון בכל הסוגים שלט הנצחה. פליז בגימור ברונזה על בסיס מסיבי מאלומיניום – תצלום מקורבאם ברצונך להנציח את יקירך

קרא עוד »

יש לך שאלה?

לוח הנצחה לבית כנסת