שלטים למשרדים

לשלטים לעסק יש תפקיד מהותי בקביעת אופי העסק, ארגונו וכמובן בשיווקו. אנחנו כאן כדי ליישם זאת.

שלטים למשרד כוללים בתוכם שלט כניסה למשרד, שלט לוגו, שלטי הכוונה, שלטים לדלת המשרד, שילוט פנים למשרד ועוד. כל אלו נחוצים להקניית סדר וארגון לעובדים וללקוחות, ולא פחות חשוב מכך הם מתווים את האווירה והאופי של העסק. לכן, חשוב שהשלטים יהיו שלטים מעוצבים באופן התואם את תחום העסק ומביע את אופיו.

שילוט פנים למשרד

שילוט פנים למשרד מסייע לנוכחים להתמצא במרחב בנוחיות. שילוט פנים למשרד כולל שלטים לדלת המשרד, הכוללים את שם העובד ותפקידו, ושלטים לעמדה שאינה במשרד, לדוגמא עמדת קבלה, עמדת שירות לקוחות וכד'.
החשוב מבין השלטים הוא כמובן שלט הכניסה למשרד, הכולל את הלוגו או שם העסק. הוא הפנים של העסק ואחד הדברים הראשונים שלקוח רואה שהוא נכנס למשרד, לכן חשוב להשקיע בו מחשבה.

שילוט למשרד- טכניקות וחומרים

השלטים למשרד שלך יכולים להיות ממתכת, זכוכית או אבן. השלטים נעשים בטכניקות מקצועיות המביאות לתוצרים מעוצבים ועמידים: חריטה על מתכתאותיות תלת מימד עשויות מתכתחריטה על זכוכית וחריטה על אבן.
ניתן להזמין שילוט פנים למשרד ולעסק, וכן שילוט חוץ.

שלטים לעסקים זו המומחיות שלנו

אנחנו בפריימן שילוט אומנתי, מתמחים ביצירת שלטים לעסקים ושלטים למשרדים, ומתמקצעים בשילוט לעסקים גדולים- מפעלים, מוסדות, בתי חולים, משרדים גדולים ועוד.
כאשר אנחנו מתחילים תהליך עם לקוח אשר מעוניין בשילוט למשרד, אנחנו יודעים לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים על מנת ליצור שילוט שיענו על המטרה של בעל העסק. בזכות 40 שנה של עבודה בתחום אנחנו יודעים לשמים לב לדקויות ההופכות את השלט לשלט עם אמירה, והכי חשוב,
שעונה בדיוק על צרכי הלקוח.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך הטלפון  והמייל המופיעים בראש העמוד או דרך טופס יצירת הקשר.