עיצוב שלטים

שלטים בעיצוב אישי ומקצועי.

אנחנו מלווים את הלקוח לאורך כל תהליך יצירת השלט, מעיצובו ועד הרכבתו.
יש לנו ניסיון רב שנים עם של סוגי שלטים, משלטי הנצחה וזיכרון, שלטים למוזיאונים, לבתי חולים, שלטים לבית כנסת. אנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים כאחד. עבור כל לקוח, חשוב לנו לספק את השירות האישי, הקשוב והמסור ביותר.
אנחנו כאן על מנת  לייעץ ולכוון אתכם בעיצוב השילוט, החומרים וטכניקה המדויקים ביותר עבורכם. אתם יכולים להגיע עם עיצוב מוכן מראש או רק עם רעיון מסוים.
אפשרויות השלטים הן רבות ומגוונות, וצריכות להתחשב באם מדובר בשילוט פנים או שילוט חוץ, במטרת השלט- שלט הכוונה, שלט זיכרון, שלט לתעשייה ועוד פרמטרים רבים נוספים.
בשלטי הנצחה לדוגמא, ניתן לשלב את תמונת הנפטר בחריטה על מתכת, לשלב כיתוב בכתב יד אישי.
ניתן להחליט על צבעים ומרקמים שונים ע"י שימוש בסוגי מתכת שונים – מתכת פליז, נירוסטה, ברזל, או דווקא שימוש באבן ובזכוכית.
ניתן לשלב אותיות תלת מימד ממתכת, כמו אותיות פליז ואותיות ברונזה, על אובייקט קיים, למשל אבן או קיר.
נשמח לשמוע ממכם לכל שאלה וייעוץ. 

לקוחותינו ממליצים

(מתוך גוגל )

ברצוני להודות לכם על שירותכם האדיב, המקצועי והסבלני. העבודה שביצעתם (שלט לזכרו של אבי ז"ל) הייתה מקצועית ומיוחדת וברמה גבוהה ביותר. הבעלים עופר היה זמין כל העת לשאלות ומתן פתרונות. פן ירבו נותני שירות כמוכם.​

קיבלנו שירות ענייני ואיכותי, ויחס אדיב. כל פניה ושאלה, טלפונית או מייל, נענתה בהקדם. ביקשנו לצרוב תמונה על שלט מתכת, וקיבלנו תוצאה טובה מאוד, עם ליווי ויעוץ של עופר. תודה.

איש יקר! מקצועי, איכותי ומדוייק. כחלק מפרויקט הגמר שלי באוניברסיטה יצרתי קשר עם בית המלאכה בבקשה לעזרה לייצור חלק מסויים. עופר, עם הרבה סבלנות, ווידא שהשרטוט מדוייק, תיקן אותו בשבילי עד לפרטים הקטנים ביותר (ללא עלות!) וליווה אותי לכל אורך התהליך(וגם מעבר!) ממליץ בחום על איש מקצוע עם לב ענק!